Adaptér Blavec BC1 s funkcí rychlonabíjení 20W (TCBC1-CW20) bílý
Akce
Odešleme:
U vás bude: 14.05.2026
HODNOCENÍ:
Hodnotilo: 13
Stav zboží:
Nové
Blavec
Kód produktu
123593
Dostupnost
Okamžité odeslání
Odešleme:
U vás bude: 14.05.2026
269
Dostupnost
Okamžité odeslání
123593
Adaptér Blavec BC1 – Rychlé nabíjení, kompaktní řešení
Blavec BC1 je moderní a účinný nabíjecí adaptér, navržený pro rychlé a bezpečné nabíjení zařízení. S výkonem 20W je ideální pro smartphony, tablety a další zařízení.
Klíčové vlastnosti produktu
  • Výstup USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A (max. 20W) Univerzální kompatibilita pro vaše zařízení!