Doprava zdarma Zavrit
Příslušenství
Rychlý kontakt

ProMobily.cz

Telefonické objednávky

můžete zkusit na tomto čísle:

Tel.: +420 777 666 323

Po-Pá  9 - 17hod

Email: dotazy@promobily.cz

Jakou zvolit nabíječku?

Jakou zvolit nabíječku?

Za posledních několik let smartphony zcela ovládly svět mobilních telefonů a většina lidí se bez toho svého již nedokáže obejít. Ve svém telefonu můžeme mít dnes prakticky vše, co potřebujeme pro nás běžný život: diář, email, jízdní řád, sociální sítě a další. Smartphony používáme při práci, nebo jen pro poslech hudby či hraní her pro odreagování. Nevýhodou těchto nezměrných možností je samozřejmě jejich rychlé vybíjení. Nabíječka je tedy rozhodně nejdůležitějším příslušenstvím mobilního telefonu a tomuto faktu se snaží čelit i dnešní trh, který nabízí všemožné varianty, jak smartphonu znovu dobít baterii. Pokud je Vaše nabíječka již nefunkčí, či jen potřebujete druhou do práce, je často nutné proklikat se obrovskou nabídkou eshopů, které nabízí ruzné druhy nabíječek od různých výrobcu. Pokud potřebujete vybrat tu správnou pro Vás, čtěte dále, nebo otevřete naši nabídku nabíječek přímo pro Váš telefon. U každého typu telefonu Vám nabízíme nabíječky do sítě a do auta, které jsme po pečlivém vybírání zvolili jako nejvhodnější právě pro Váš smartphone. Tedy např. pokud má Váš telefon nový typ konektoru (typ C), naleznete u něj pouze ty nabíječky, které jsou s Vaším smartphonem kompatibilní.

Z nabíječek doporučujeme vybrat značkovou originální nabíječku.

Rozdíl oproti neznačkovým nabíječkám je v kvalitě materiálů, elektronice, kabelu i v konektoru. S originální nabíječkou budete mít jistotu, že bude kompatibilní s Vaším telefonem a bude fungovat stejně, jako ta původní, kterou jste dostali v krabiččce při koupit telefonu.

Pokud vyberte nabíječku značek Samsung, Huawei, Nokia, LG, HTC a Sony, máte vždy záruku kvality bez ohledu na to, jakou máte značku telefonu.

 

Ke všem v současnosti prodávaným dotykovým telefonům doporučujeme nabíječky s výstupním proudem 1500mA - 2000mA (tzn. 1,5A - 2A).

 

Na našem eshopu můžete narazit na dva hlavní druhy nabíječek a na dva hlavní typy konektorů.

1. Klasická nabíječka - jednotlivé typy se liší nabíjecím proudem.

2. Rychlonabíječka - ta bývá např. u Samsungů označena jako Fast Adaptive Charging. Taková nabíječka nabíjí velice rychle telefony, které toto nabíjení podporují (např. Samsung S5, S6, S7, S8, Note 4 a další).

 

Micro USB konektor - tento konektor je u většiny dotykových telefonů.

USB-C konektor (USB typ C) - tento konektor vypadá na první pohled téměř stejně jako micro USB, ale jednoduše ho rozeznáte tak, že lze zasunout do telefonu oboustranně, tedy ikdyž jej otočíte. Těmito konektory jsou vybaveny některé modely telefonů vyrobené od konce roku 2016.

 

Dále si můžete koupit i bezdrátovou nabíječku, u které ale počítejte s delší dobou dobíjení. (I originální bezdrátová nabíječka Samsung Fast Charge dobíjí podstatně pomaleji než drátová rychlonabíječka.)

 

Z nabíječek do sítě jsou nejlepší:

Originální rychlonabíječka Samsung EP-TA20EWE + DG925UWE bílá 2A

Nabíječka Samsung ETA-U90EB černá 2A

Z nabíječek do auta jsou nejlepší:

Nabíječka do auta Samsung ECA-U21CBE 2A microUSB

Originální rychlonabíječka do auta Samsung EP-LN915U + ECB-DU5ABE 2A černá

 

Zvláštní skupinu tvoří nabíječky a kabely pro iPhony.

U iPhonu je důležité vždy vybrat originální kabel a zásuvkový adaptér již můžete zvolit jiného kvalitního výrobce (např. Samsung, Huawei) o výstupním proudu 1-2A (doporučujeme 2A). Originální kabel je zde důležitý proto, že Apple velice rád v nových verzích iOS "odpojuje" neznačkové kabely. Tzn. že Vám po aktualizaci softu může přestat fungovat neznačkový kabel a mobil přestane nabíjet.

 

Powerbanky

Hitem posledních let se staly tzv. powerbanky, které přirozeně vznikly za účelem řešení rychle se vybíjejících smartphonů. Jedná se o stylové rezervní nabíječky, kterými nabijete Váš telefon i v případě, že není nikde nablízku zásuvka (pro zpětné nabití powerbanky však již elektrická zásuvka potřebná je). Powerbanka nabije za pomoci káblíku často i několik zařízení zároveň. Jejich předností je velký výběr stylových vzorů a barev. Platí, že čím vyšší má powerbanka kapacitu (mAh), tím více nabíjení vydrží.

Powerbanky naleznete v naší nabídce zdePowerbanky

Naše aktuální hodnocení:

Proč u nás rádi nakupujete
  • 1. Možnost dopravy zdarma
  • 2. Máme vše skladem
  • 3. Rychle odesíláme
  • 4. Máme videa u produktů
  • 5. Bezproblémové reklamace
  • 6. Svému oboru rozumíme
  • 7. Dárek nad 500,-Kč

 

Eshop roku 2016

Ve čtvrtek 23.3.2017 proběhlo v Praze vyhlášení soutěže Eshop roku 2016.

Opravdu velkou radost nám udělalo naše druhé místo v kategorii kvality Mobily a GPS.

Děkujeme Heurece i Vám všem za prestižní ocenění. Moc si toho vážíme.

Naše poslední recenze:
Marie
Hodnocení: 5 / 5
23.08.2017
Byl to můj první nákup, objednala jsem v sobotu a již v úterý bylo zboží doručováno. Líbí se mi i široká nabídka a zajímavé ceny.
Hodnocení: 5 / 5
23.08.2017
Přijatelné ceny,dostatečný výběr a rychlé dodání
Hodnocení: 5 / 5
23.08.2017
Hodnocení: 5 / 5
22.08.2017
Zobrazit více hodnocení
Super záruka 3 roky

Pouze u nás máte na všechny nabíječky do sítě, nabíječky do auta, datové kabely i paměťové karty záruku celé 3 roky !

Bezpečné placení kartou

Podporujeme zabezpečené platby kartou přes platební bránu GoPay.