ProMobily.cz
Naše zákaznická linka:
+420 777 666 323
Po - Pá 9 - 17 hod
Autonabíječka Cellularline Car Multipower 2 s novou chytrou technologií Smartphone Detect 1.0 dokáže dobít vaše mobilní zařízení během jízdy autem tím nejlepším možným způsobem. Slouží k nabíjení skrz adaptér cigaretového zapalovače v osobních i nákladních automobilech. Nabíječka je ideální pro nabíjení dvou zařízení současně, disponuje dvojicí USB portů s celkovým výkonem 24W. Po připojení mobilního telefonu nebo tabletu automaticky rozpozná dané zařízení a zvolí ten správný výkon až 12W. Díky kompaktním rozměrům bez problémů zapadne do interiéru vašeho vozu a během jízdy nebude nijak překážet.
Vlastnosti:
- nabíječka do automobilu
- konektory: 2 x USB
- celkový výstup: 24 W (USB 12W + USB 12W)
- Smartphone Detect 1.0 - automaticky rozpozná připojené zařízení a poskytne mu ten nejlepší způsob nabíjení až do 12W
- možnost nabíjet dvě zařízení současně
- adaptér pro připojení do zásuvky zapalovače 12/24V
- zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování
- kompaktní rozměry
Právě probíhá akce, kdy je dopravné od dvou kusů zboží v objednávce zdarma.
To znamená, že pokud se vám podaří objednat libovolné dva kusy i různého zboží, dopravné za vás platíme my.
Stačí si objednat třeba pouzdro a k němu tvrzené sklo, nebo kryt a k němu nabíječku do auta, prostě co vás napadne. :-)
Dopravné zdarma platí na luxusní Balík do ruky, Balíkovnu, pro Zásilkovnu, i pro balík GLS!
Při platbě na dobírku se platí dobírečné 29 Kč. Platba kartou a převodem je zcela bez poplatku.
Přejeme příjemné nákupy.
Pokud si objednáte pouze jeden kus zboží, vůbec nevadí, ale pak platí naše standardní ceny dopravy a to:
Zásilkovna 69,- Kč, Balík do ruky 89,- Kč, Balíkovna - Česká pošta 69,- Kč, GLS 99,- Kč.
Pro objednávky na Slovensko můžete využít GLS za 129,- Kč nebo náš slovenský e-shop www.ProMobily.sk - kde je u objednávek nad 20 Euro dopravné zdarma.
|
1. Máme nejlepší recenze- Heureka.cz, Zbozi.cz, Google nákupy, Firmy.cz, dTest.cz - čtyřikrát finalista soutěže kvality Heureka Shop Roku - nejlepší firma v oboru dle aktuálního žebříčku Seznam - Firmy.cz |
|
|
2. Naše balení je pevnější- balíme většinu zboží do pevných krabiček, vnitřek je polstrovaný - ostatní e-shopy posílají zboží v bublinkových obálkách |
|
|
3. Jsme jedničky v rychlosti dodání- máme vlastní sklady - jsme schopni expedovat velmi rychle |
|
|
4. Naše pouzdra mají mnohem vyšší kvalitu- žádný rozmazaný tisk na tenké materiály jako jinde - knížková pouzdra TopQ mají dvojité stěny, ostrý tisk a perfektně sedí - ochranná skla i fólie máme od roku 2024 v nejvyšší kvalitě - nové kryty TopQ od jara 2024 v ultra pevném provedení akryl+TPU |
|
|
5. Špičková zákaznická podpora- naši podporu oceňují naši zákazníci již léta - zde poznáte skutečnou kvalitu e-shopu |
|
|
6. Reklamace v klidu a pohodě- vždy ke spokojenosti zákazníka - v klídečku a pohodě - nepožadujeme žádné vyplňování formulářů - peníze vracíme rychlostí blesku |
Přátelé, kamarádi,
zima je tady a spolu s ní Black Friday a Vánoce. Pro nás je to spousta práce, spousta nových brigádníků a hlavně radost z toho, že u nás tolik nakupujete :-)
Hlavní nové pecky v naší nabídce jsou nové kryty se šňůrkou, nové luxusní šňůrky řady Royal, nové kabelky na mobil a nová luxusní řada krytů AURIX.
Přejeme vám krásné a pohodové vánoční nákupy.
Za celý tým ProMobily.cz
Ing. Hanuš Mazal - majitel firmy
769,-
499,-
699,-
1 231,-
1 799,-
2 740,-
499,-