ProMobily.cz
Naše zákaznická linka:
+420 777 666 323
Po - Pá 9 - 17 hod
Techsuit HaloFrost II MagSafe pro Xiaomi Redmi 15C 4G/5G zlatýPředstavujeme Techsuit HaloFrost II MagSafe – elegantní a funkční pouzdro, které dokonale ochrání váš telefon a zároveň podtrhne jeho design. Tento kryt v luxusním zlatém odstínu je navržen tak, aby poskytoval prvotřídní ochranu za rozumnou cenu, což je filozofie značky Techsuit.
Pouzdro HaloFrost II MagSafe se pyšní poloprůhledným matným povrchem, který dodává vašemu zařízení sofistikovaný vzhled a příjemný pocit na dotek. Zlaté okraje pouzdra elegantně kontrastují s průsvitnou zadní stranou a zajišťují zvýšenou ochranu proti nárazům. Integrovaný MagSafe kroužek na zadní straně umožňuje snadné a bezpečné přichycení MagSafe příslušenství, jako jsou nabíječky nebo peněženky.
Design je promyšlen do posledního detailu. Pouzdro disponuje přesnými výřezy pro konektory, mikrofony, reproduktory a fotoaparáty, což zaručuje plnou funkčnost telefonu bez omezení. Oblast kolem fotoaparátu je navíc opatřena zvýšeným okrajem pro maximální ochranu objektivů. Tlačítka jsou krytá, ale zachovávají si jistý a citlivý stisk. Pro ještě lepší ochranu jsou v rozích pouzdra integrovány speciální vzduchové polštářky, které efektivně absorbují nárazy při pádech.
Značka Techsuit představuje inteligentní řešení pro každého, kdo vyžaduje prvotřídní ochranu za rozumnou cenu. Proč je Techsuit tou správnou volbou pro vaše zařízení?
Toto pouzdro je určeno pro model telefonu: Xiaomi Redmi 15C 5G
Právě probíhá akce, kdy je dopravné od dvou kusů zboží v objednávce zdarma.
To znamená, že pokud se vám podaří objednat libovolné dva kusy i různého zboží, dopravné za vás platíme my.
Stačí si objednat třeba pouzdro a k němu tvrzené sklo, nebo kryt a k němu nabíječku do auta, prostě co vás napadne. :-)
Dopravné zdarma platí na luxusní Balík do ruky, Balíkovnu, pro Zásilkovnu, i pro balík GLS!
Při platbě na dobírku se platí dobírečné 29 Kč. Platba kartou a převodem je zcela bez poplatku.
Přejeme příjemné nákupy.
Pokud si objednáte pouze jeden kus zboží, vůbec nevadí, ale pak platí naše standardní ceny dopravy a to:
Zásilkovna 69,- Kč, Česká pošta Balíkovna - Balík do ruky 89,- Kč, Balíkovna - na pobočky 79,- Kč, GLS 99,- Kč.
Pro objednávky na Slovensko můžete využít GLS za 129,- Kč nebo náš slovenský e-shop www.ProMobily.sk - kde je u objednávek nad 20 Euro dopravné zdarma.
|
|
1. Máme nejlepší recenze- Heureka.cz, Zbozi.cz, Google nákupy, Firmy.cz, dTest.cz - čtyřikrát finalista soutěže kvality Heureka Shop Roku - nejlepší firma v oboru dle aktuálního žebříčku Seznam - Firmy.cz |
|
|
|
2. Naše balení je pevnější- balíme většinu zboží do pevných krabiček, vnitřek je polstrovaný - ostatní e-shopy posílají zboží v bublinkových obálkách |
|
|
|
3. Jsme jedničky v rychlosti dodání- máme vlastní sklady - jsme schopni expedovat velmi rychle |
|
|
|
4. Naše pouzdra mají mnohem vyšší kvalitu- žádný rozmazaný tisk na tenké materiály jako jinde - knížková pouzdra TopQ mají dvojité stěny, ostrý tisk a perfektně sedí - ochranná skla i fólie máme od roku 2024 v nejvyšší kvalitě - nové kryty TopQ od jara 2024 v ultra pevném provedení akryl+TPU |
|
|
|
5. Špičková zákaznická podpora- naši podporu oceňují naši zákazníci již léta - zde poznáte skutečnou kvalitu e-shopu |
|
|
|
6. Reklamace v klidu a pohodě- vždy ke spokojenosti zákazníka - v klídečku a pohodě - nepožadujeme žádné vyplňování formulářů - peníze vracíme rychlostí blesku |
máme tu prosinec a s ním Vánoce. Co je u nás nového?
Pro Vás, kteří nechcete obyčejné kryty ani standardní ochranná sklíčka jsme přidali do sortimentu ty nejkvalitnější TOP značky na trhu (Spigen, Ringke, ESR, Benks, UAG a další).
Dále pokračuje velký výprodej zásob a s ním spousta zboží v Akci ! (i na Slovensku na promobily.sk)
Stále platí také akce na dopravu zdarma od dvou kusů zboží v objednávce, no prostě máte se na co těšit.
Těšíme se na všechny objednávky, pečujeme o vás i nadále :-)
Hezký den a pohodové Vánoční nakupování přeje
Ing. Hanuš Mazal
majitel ProMobily.cz s.r.o.
199,-
249,-
199,-
269,-