ProMobily.cz
Naše zákaznická linka:
+420 777 666 323
Po - Pá 9 - 17 hod
Ringke kryt displeje Easy Slide tvrzené sklo pro Samsung Galaxy Z Flip7 čirýRingke je světově uznávaná značka, která patří pod jihokorejskou společnost REARTH Inc., založenou v roce 2003. Tato značka se rychle stala globálním lídrem v oblasti odolného příslušenství pro mobilní telefony, přičemž si získala obrovskou popularitu zejména na trzích v USA a Evropě. Ringke disponuje inovativním designem a velmi kvalitní ochranou. Jejich filozofií je vytvářet vysoce kvalitní, tenké a přesto extrémně funkční doplňky.
Ringke přenáší svou filozofii preciznosti i do ochrany displejů. V jejich portfoliu naleznete jak vysoce odolná tvrzená skla (např. řada Ringke ID Glass) s tvrdostí 9H, tak flexibilní ochranné fólie. Mezi ty patří například inovativní Ringke Dual Easy Film, což je EPU (hydrogelová) fólie navržená pro snadnou instalaci a dokonalé přilnutí i na zaoblené displeje. Klíčovou výhodou ochranných prvků Ringke je jejich dokonalý "Case Friendly" design – jsou precizně navrženy tak, aby byly 100% kompatibilní s jejich legendárními pouzdry (jako jsou řady Fusion, Onyx nebo Air) a nedocházelo ke zvedání okrajů skla. Samozřejmostí je oleofobní vrstva a vysoká citlivost dotyku.
Objevte špičkovou ochranu pro váš Samsung Galaxy Z Flip7 s tvrzeným sklem Ringke Cover Display Easy Slide Tempered Glass Pro. Toto čiré ochranné sklo je navrženo s důrazem na maximální odolnost a estetiku. Díky tvrdosti 9H spolehlivě odolává poškrábání od ostrých předmětů a chrání displej před každodenním opotřebením. Jeho vícevrstvá konstrukce zajišťuje nejen bezpečnost, ale i čisté a bezproblémové používání.
S tloušťkou pouhých 0,51 mm si zachovává přirozený pocit dotyku a nijak neomezuje funkčnost displeje. Sklo disponuje 2.5D zakřivenými hranami, které minimalizují poškození a zvyšují bezpečnost, zároveň zajišťují hladký přechod a komfortní používání. Speciální oleofobní vrstva efektivně odpuzuje otisky prstů a mastnotu, udržuje displej stále čistý a průzračný. I v případě extrémního nárazu je sklo navrženo tak, aby se nerozpadlo na nebezpečné střepy, čímž předchází zranění.
Instalace je díky přiloženému instalačnímu rámečku a technologii Easy Slide mimořádně jednoduchá a přesná, což zaručuje dokonalé přilnutí bez bublin. V balení naleznete dva kusy tvrzeného skla, takže máte vždy připravenou zálohu. Tento produkt je navržen s ohledem na "Case Friendly" kompatibilitu, což znamená, že perfektně sedí s většinou ochranných pouzder, aniž by docházelo ke zvedání okrajů.
Tato ochrana displeje je určena pro model telefonu Samsung Galaxy Z Flip7.
Právě probíhá akce, kdy je dopravné od dvou kusů zboží v objednávce zdarma.
To znamená, že pokud se vám podaří objednat libovolné dva kusy i různého zboží, dopravné za vás platíme my.
Stačí si objednat třeba pouzdro a k němu tvrzené sklo, nebo kryt a k němu nabíječku do auta, prostě co vás napadne. :-)
Dopravné zdarma platí na luxusní Balík do ruky, Balíkovnu, pro Zásilkovnu, i pro balík GLS!
Při platbě na dobírku se platí dobírečné 29 Kč. Platba kartou a převodem je zcela bez poplatku.
Přejeme příjemné nákupy.
Pokud si objednáte pouze jeden kus zboží, vůbec nevadí, ale pak platí naše standardní ceny dopravy a to:
Zásilkovna 69,- Kč, Balík do ruky 89,- Kč, Balíkovna - Česká pošta 69,- Kč, GLS 99,- Kč.
Pro objednávky na Slovensko můžete využít GLS za 129,- Kč nebo náš slovenský e-shop www.ProMobily.sk - kde je u objednávek nad 20 Euro dopravné zdarma.
|
|
1. Máme nejlepší recenze- Heureka.cz, Zbozi.cz, Google nákupy, Firmy.cz, dTest.cz - čtyřikrát finalista soutěže kvality Heureka Shop Roku - nejlepší firma v oboru dle aktuálního žebříčku Seznam - Firmy.cz |
|
|
|
2. Naše balení je pevnější- balíme většinu zboží do pevných krabiček, vnitřek je polstrovaný - ostatní e-shopy posílají zboží v bublinkových obálkách |
|
|
|
3. Jsme jedničky v rychlosti dodání- máme vlastní sklady - jsme schopni expedovat velmi rychle |
|
|
|
4. Naše pouzdra mají mnohem vyšší kvalitu- žádný rozmazaný tisk na tenké materiály jako jinde - knížková pouzdra TopQ mají dvojité stěny, ostrý tisk a perfektně sedí - ochranná skla i fólie máme od roku 2024 v nejvyšší kvalitě - nové kryty TopQ od jara 2024 v ultra pevném provedení akryl+TPU |
|
|
|
5. Špičková zákaznická podpora- naši podporu oceňují naši zákazníci již léta - zde poznáte skutečnou kvalitu e-shopu |
|
|
|
6. Reklamace v klidu a pohodě- vždy ke spokojenosti zákazníka - v klídečku a pohodě - nepožadujeme žádné vyplňování formulářů - peníze vracíme rychlostí blesku |
439,-

199,-