ProMobily.cz
Naše zákaznická linka:
+420 777 666 323
Po - Pá 9 - 17 hod
Set autonabíječky FIXED s 2xUSB výstupem a USB/USB-C kabelu, 1 metr, 15W Smart Rapid Charge, černáObjevte revoluční způsob, jak udržet vaše zařízení nabité během jízdy s naším praktickým setem autonabíječky FIXED! Tento elegantní a výkonný nabíjecí adaptér je ideálním společníkem pro každého, kdo tráví čas na cestách. Ať už jste na cestě do práce, na víkendový výlet nebo na dlouhé dovolené, s tímto setem se už nikdy nebudete muset obávat vybitých baterií!
Neztrácejte čas s pomalým nabíjením a užijte si pohodlí, které vám přináší set autonabíječky FIXED. S tímto produktem budete mít vždy dostatek energie pro vaše chytré telefony, tablety, GPS a další zařízení. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si bezstarostné cestování!
Právě probíhá akce, kdy je dopravné od dvou kusů zboží v objednávce zdarma.
To znamená, že pokud se vám podaří objednat libovolné dva kusy i různého zboží, dopravné za vás platíme my.
Stačí si objednat třeba pouzdro a k němu tvrzené sklo, nebo kryt a k němu nabíječku do auta, prostě co vás napadne. :-)
Dopravné zdarma platí na luxusní Balík do ruky, Balíkovnu, pro Zásilkovnu, i pro balík GLS!
Při platbě na dobírku se platí dobírečné 29 Kč. Platba kartou a převodem je zcela bez poplatku.
Přejeme příjemné nákupy.
Pokud si objednáte pouze jeden kus zboží, vůbec nevadí, ale pak platí naše standardní ceny dopravy a to:
Zásilkovna 69,- Kč, Balík do ruky 89,- Kč, Balíkovna - Česká pošta 69,- Kč, GLS 99,- Kč.
Pro objednávky na Slovensko můžete využít GLS za 129,- Kč nebo náš slovenský e-shop www.ProMobily.sk - kde je u objednávek nad 20 Euro dopravné zdarma.
|
|
1. Máme nejlepší recenze- Heureka.cz, Zbozi.cz, Google nákupy, Firmy.cz, dTest.cz - čtyřikrát finalista soutěže kvality Heureka Shop Roku - nejlepší firma v oboru dle aktuálního žebříčku Seznam - Firmy.cz |
|
|
|
2. Naše balení je pevnější- balíme většinu zboží do pevných krabiček, vnitřek je polstrovaný - ostatní e-shopy posílají zboží v bublinkových obálkách |
|
|
|
3. Jsme jedničky v rychlosti dodání- máme vlastní sklady - jsme schopni expedovat velmi rychle |
|
|
|
4. Naše pouzdra mají mnohem vyšší kvalitu- žádný rozmazaný tisk na tenké materiály jako jinde - knížková pouzdra TopQ mají dvojité stěny, ostrý tisk a perfektně sedí - ochranná skla i fólie máme od roku 2024 v nejvyšší kvalitě - nové kryty TopQ od jara 2024 v ultra pevném provedení akryl+TPU |
|
|
|
5. Špičková zákaznická podpora- naši podporu oceňují naši zákazníci již léta - zde poznáte skutečnou kvalitu e-shopu |
|
|
|
6. Reklamace v klidu a pohodě- vždy ke spokojenosti zákazníka - v klídečku a pohodě - nepožadujeme žádné vyplňování formulářů - peníze vracíme rychlostí blesku |
máme tu prosinec a s ním Vánoce. Co je u nás nového?
Pro Vás, kteří nechcete obyčejné kryty ani standardní ochranná sklíčka jsme přidali do sortimentu ty nejkvalitnější TOP značky na trhu (Spigen, Ringke, ESR, Benks, UAG a další).
Dále pokračuje velký výprodej zásob a s ním spousta zboží v Akci ! (i na Slovensku na promobily.sk)
Stále platí také akce na dopravu zdarma od dvou kusů zboží v objednávce, no prostě máte se na co těšit.
Těšíme se na všechny objednávky, pečujeme o vás i nadále :-)
Hezký den a pohodové Vánoční nakupování přeje
Ing. Hanuš Mazal
majitel ProMobily.cz s.r.o.
429,-
399,-
609,-
399,-
229,-

529,-